Auto-Mix
ul. 3 Maja 70a
34-240 Jordanów

e-mail: biuro@auto-mix.pl

tel. (+48) 18 267 49 96

tel. (+48) 18 267 49 95

 

Nasz numer TimoCom

TimoCom ID: 024140

Automix
Transport

Sklep internetowy

Informujemy że od 1 marca sklep został przeniesiony do nowej lokalizacji dostepnej pod adresem 

http://lodowkisamochodowe.pl/

Życzymy udanych zakupów na nowej platformie.

O firmie

Działamy na rynku transportowym od 1993 roku. Nasza specjalizacja to usługi transportowe a w szczególności transport międzynarodowy. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów staramy się świadczyć usługi o jak najwyższym standardzie.

 

Stawiamy olbrzymi nacisk na fachowość i wyszkolenie zatrudnionego personelu, jak i również nowoczesność i odpowiednią jakość bazy transportowo-usługowej. Naszym atutem jest rzetelność, terminowość oraz kompetencja naszych pracowników.

 

Świadczymy pełny zakres usług transportowych, posiadamy wszystkie licencje na przewozy międzynarodowe i krajowe. Dysponujemy profesjonalnym serwisem oferującym m.in.: części zamienne (nowe i używane) do ciągników siodłowych, ciężarówek, aut dostawczych, terenowych oraz osobowych, pełną gamę olejów samochodowych, sprzedaż i montaż opon.

Gwarantujemy fachową obsługę techniczną asortymentu produktów zakupionych w naszej firmie.

 

Mając na uwadze wzrastające potrzeby naszych Klientów od kilku lat prowadzimy autoryzowaną sprzedaż następujących produktów: sprężarkowe lodówki samochodowe do wszelkiego typu pojazdów oraz klimatyzacje postojowe do aut ciężarowych. Producentem urządzeń jest znana na całym świecie firma „IndelB”.

Naszym celem jest maksymalna optymalizacja usług dla potrzeb naszych Klientów.